Kredsen TR

Kontaktoplysninger for tillidsrepræsentanterne

Her kan du finde kontakt oplysninger på tillidsrepræsentanterne samt suppleanterne.
Tr Kontaktoplysninger

Aarupskolen (499004)

Møllebakken 31, 5560 Aarup
Tlf +45 6474 7900
Tillidsrepræsentant
Anette Kristensen
ankr@dlf.org

Assensskolen (421009)

Skelvej 29, 5610 Assens
Tlf +45 6474 7795
Tillidsrepræsentant
Jannie Sandholt Jensen
sand.jannie.jensen@gmail.com
TR-Suppleant
Hanne Godsk Andersen
hanne.godsk@webspeed.dk

Brylle skole (485001)

Tobovej 43, 5690 Tommerup
Tlf +45 6474 6575
Tillidsrepræsentant
Hans Jørgen Bjørnholt Larsen
bjoernholt@gmail.com
TR-Suppleant
Jannie Nygaard Riise
kokskovvej22@gmail.com

Ebberup skole (421003)

Skolevej , 5631 Ebberup
Tlf +45 6474 7755
Tillidsrepræsentant
Søren Grell
soren.grell@hotmail.com
TR-Suppleant
Søren Grell
soren.grell@hotmail.com
TR-Suppleant
Sille Nordtorp
sillenordtorp84@gmail.com

Glamsbjergskolen (433003)

Kaj Nielsens Vej 10, 5620 Glamsbjerg
Tlf +45 6474 7850
Tillidsrepræsentant
Kåre Holbæk +45 2749 5723
kaare.holbaek@skolekom.dk
TR-Suppleant
Inge Marie Nowak
inge.marie.nowak@skolekom.dk

Gummerup Skole (433004)

Byvejen 57, 5620 Glamsbjerg
Tlf +45 6474 7870
Tillidsrepræsentant
Majbrit Senf Jakobsen
majbritsenf@gmail.com

Hårby skole (437002)

Skolevej , 5683 Haarby
Tlf +45 6474 7660
Tillidsrepræsentant
Mogens Lennart Olsen
vaenget@yahoo.dk
TR-Suppleant
Mogens Lennart Olsen
vaenget@yahoo.dk

Pilehaveskolen (421901)

Stadionvej 10, 5610 Assens
Tlf +45 6474 7835
Tillidsrepræsentant
Stefan Lindhardt
Stefan.lindhardt@skolekom.dk
TR-Suppleant
Mette Lundholm Kramper
mettekramper@gmail.com

Pædagigisk-Psykologisk Rådg. (433200)

Rådhus Allé 5, 5610 Assens
Tlf +45 6474 6771
Tillidsrepræsentant
Dorte Digens
dodig@assens.dk

Salbrovadskolen (421005)

Salbrovad 28, 5610 Assens
Tlf +45 6474 7840
Tillidsrepræsentant
Katrina Elisa Mortensen
katrina.elisa@gmail.com

Tallerupskolen (485003)

Lilleskovvej 3, 5690 Tommerup
Tlf +45 6474 6550
Tillidsrepræsentant
Simon Gotthelf Kristensen
simongotthelf@hotmail.com
TR-Suppleant
Gitte Rasmussen
gitte.kolshave@skolekom.dk

Tommerup skole (485004)

Stadionvænget 7, 5690 Tommerup
Tlf +45 6474 6525
Tillidsrepræsentant
Dorthe Berg Gafert
gafertd@yahoo.com
TR-Suppleant
Marina Meisner Fondt
marina.fondt@mail.tele.dk

Verninge skole (485005)

Langstedvej 1, 5690 Tommerup
Tlf +45 6474 6500
Tillidsrepræsentant
Tina Stoumann
tina@Stoumann.com

Vissenbjerg skole (491005)

Søndersøvej 14, 5492 Vissenbjerg
Tlf +45 6474 7940
Tillidsrepræsentant
Louise Kragh Petersen
kraghnielsen@mail.dk
TR-Suppleant
Mads Boel Vibæk
mads.b.v83@gmail.com